Przejdź do treści

 

 

 

 

Dofinansowanie w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR) – PARP

Nasza firma uzyskała certyfikat jakości TGLS QUALITY ALLIANCE i została pozytywnie zweryfikowana przez Polską Agencję Rozwoju Regionalnego (PARP) i tym samym może świadczyć usługi szkoleniowe z możliwością dofinansowania. Nasze szkolenia są w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) na stronie PARP.

Dofinansowanie polega na refundacji kosztów szkolenia (maksymalnie do 80 %). W każdym województwie program ten jest nieco inny, dlatego zachęcamy do wyszukania swojego najbliższego Operatora Regionalnego ( link: operator regionalny), który udzieli Państwu wszystkich informacji.

Województwo mazowieckie i pomorskie zostało wyłączono z programu dofinansowania w ramach Bazy Usług Rozwojowych, ale w tym wypadku można skorzystać z dofinansowania poprzez Krajowy Fundusz Szkoleniowy (urzędy pracy).

Linki do naszych szkoleń w Bazie BUR (PARP):

Dofinansowanie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

Dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego udzielane jest przez urzędy pracy. Aby zasięgnąć wszystkich niezbędnych informacji powinniście się Państwo skontaktować ze swoim najbliższym urzędem pracy.

Informacja dodatkowa

Zawarto umowę z WUP Kraków na rozliczenie Usług z wykorzystaniem elektronicznych bonów szkoleniowych w ramach projektów:
● „Kierunek Kariera”
● „Kierunek Kariera Zawodowa”
● „Łap Skilla”.